понеділок, 7 листопада 2016 р.

Мандри у книжковий дивосвіт

             
       Під час осінніх канікул,в гості до бібліотеки завітали найстарші вихованці дитячого садочка №2 «Казка» м. Любомль група «Сонях» вихователь Лариса Михайлівна Федончук, і група «Метелик» вихователь Лариса Вікторівна Мороз.
  
     


  Діти,мандруючи Книжковою країною,зустріли чимало див,чудес і загадок.Вивчили «Правила поводження з книгою»,слухали веселі вірші ,скоромовки,втішалочки.Розповідали лічилки та мирилки.

     
    
     Любов Степанівна Шеремета (класовод 3 –Б ЗОШ №2 м.Любомль) також організувала своїм учням похід до бібліотеки під час канікул. Допитливі,веселі третьокласники обміняли книги,познайомились  з новинками  літератури та періодики. Кращими читачами  у цьому класі є  Гошко Дарина , Гірук Діана Мохнюк Анастасія,Короць Марія.
Гошко Дарина є  ще і кращим читачем бібліотеки.


          З цікавістю і захопленням познайомились з дитячою бібліотекою учні  1-4 класів  Підгороднянської ЗОШ. Діти звернули увагу на книжкові виставки та тематичні вкладки літератури : «Кращі читачі бібліотеки», «Вони ростуть із нам на одній землі», «Цей світ для тебе і для мене», «Ось прийшла красуня осінь». Познайомились з періодичними виданнями які надходять до бібліотеки і яких немає у них в сільській бібліотеці це «Ангелятко», «Маленький розумник», «Маленька фея », «Світлячок», «Смайлик».Дуже сподобалась  дітям виставка малюнків «Мрії про Україну : дитячий погляд».Немає коментарів:

Дописати коментар