пʼятниця, 6 листопада 2020 р.

Нас єднає мова!

   День української писемності та мови - державне свято , яке щороку відзначається в Україні 9 листопада.

  Дата 9 листопада припадає і на вшанування пам'яті Нестора Літописця , адже, за інформацією вчених, саме з його праць починається українська мова.

  Упродовж століть українська мова, так само як і її носій - український народ, зазнавала суттєвих утисків і заборон з боку різних держав, зважаючи на те, під  чиєю владою опинялася Україна. Нині українська мова має державний статус, але зазіхання на неї не припиняються.

  Отже, варто докладати зусиль, аби українська мова не тільки зберігалася, але й розвивалася. Нею варто розмовляти, писати, послуговуватися будь- де, адже вона наша рідна мова.

  Сьогодні у нас є нагода вклонитися Слову в його красі, виразності та розмаїтті. Наша рідна українська мова загартована історією і відточена творчістю талановитих письменників та поетів.

 Мова - душа нації, адже у її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися український народ.

  Наше ставлення до рідної мови формує ставлення світової спільноти до нас, як до нації. Від нас залежить, якими побачить українців світ. 

  Зберігати і розвивати рідну мову - це будувати незалежну, справді вільну країну, виховувати гідних представників свого народу і пишатися Батьківщиною.

  Щиро вітаємо Вас, наші шановні користувачі!

                                                                                               


Немає коментарів:

Дописати коментар